0039000038-10-L2
Molex
Product No:
0039000038-10-L2
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
User Guide
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Wire Gauge 22 AWG
Product Status Active
Series Mini-Fit Jr
Length 10.0" (254.0mm)