0039000059-11-B0
Molex
Product No:
0039000059-11-B0
Description:
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
User Guide
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Wire Gauge 20 AWG
Product Status Active
Series Mini-Fit Jr
Length 11.0" (279.4mm)