0039000059-11-L2-D
Molex
Product No:
0039000059-11-L2-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2016 BLUE
User Guide
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Wire Gauge 22 AWG
Product Status Active
Series Mini-Fit Jr
Length 11.0" (279.4mm)