0039000059-12-L0-D
Molex
Product No:
0039000059-12-L0-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
User Guide
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Wire Gauge 20 AWG
Product Status Active
Series Mini-Fit Jr
Length 12.0" (304.8mm)