0039000059-12-R2
Molex
Product No:
0039000059-12-R2
Description:
12" PRE-CRIMP A2016 RED
User Guide
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Wire Gauge 22 AWG
Product Status Active
Series Mini-Fit Jr
Length 12.0" (304.8mm)