3754-C-348-B
RAF Electronic Hardware
Product No:
3754-C-348-B
Description:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS3/1
Color -
Material Brass
Weight -
Diameter - Outside 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Series -
Length - Overall 0.510" (12.95mm)
Between Board Height 0.375" (9.53mm) 3/8"