Home / Oscillators / 570FBC000276DG
minImg
570FBC000276DG
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
570FBC000276DG
Description:
XTAL OSC XO 167.331614MHZ LVDS
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 108mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V