Home / Oscillators / 571AEA000197DG
minImg
571AEA000197DG
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
571AEA000197DG
Description:
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±25ppm
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 130mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.97V ~ 3.63V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 614.4 MHz