5SY4401-7
Siemens
Product No:
5SY4401-7
Description:
SUP PTOR 5SY4 4P 480V 1A 5K C-TR
User Guide
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 1A
Approval Agency CCC, CE, EAC, IMQ, RCM, UR, VDE
Series 5SY4
Voltage Rating - DC 72 V
Voltage Rating - AC 400 V