AD21371WBSWZ200
Analog Devices Inc.
Product No:
AD21371WBSWZ200
Manufacturer:
Analog Devices Inc.
Description:
SHARC PROCESSOR
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Non-Volatile Memory ROM (512kB)
Mounting Type -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Clock Rate 200MHz
Series SHARC®
Type Floating Point
Package / Case -
Voltage - Core 1.20V
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - I/O 3.30V