ATM1230L2
AZ Displays
Product No:
ATM1230L2
Manufacturer:
AZ Displays
Description:
12.3" IPS LCD 1920 X 720 850 NIT
User Guide
Touchscreen -
Viewing Area 292.03mm W x 109.51mm H
Dot Pixels 1920 x 720
Controller Type -
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 12.3" (312.42mm)