HV733ATTE3484F
KOA Speer Electronics, Inc.
Product No:
HV733ATTE3484F
Description:
RES 3.48M OHM 1% 1W 2512
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 3.48 MOhms
Power (Watts) 1W