W10L0C-P10MCC9-5600
ODU
Product No:
W10L0C-P10MCC9-5600
User Guide
Cable Opening 0.197" ~ 0.220" (5.00mm ~ 5.60mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 4A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C