W11F1C-P05PJH0-7500
ODU
Product No:
W11F1C-P05PJH0-7500
Description:
ODU MINI-SNAP PLUG, R/A, SZ 1, S
User Guide
Cable Opening 0.276" ~ 0.295" (7.00mm ~ 7.50mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating 333V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 10A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C