W11L0C-P16MCC0-7700
ODU
Product No:
W11L0C-P16MCC0-7700
User Guide
Cable Opening 0.276" ~ 0.303" (7.00mm ~ 7.70mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 4A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C