W12L0C-P03MSN0-9200
ODU
Product No:
W12L0C-P03MSN0-9200
User Guide
Cable Opening 0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 16A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C