W12L0C-P04MPH0-7200
ODU
Product No:
W12L0C-P04MPH0-7200
User Guide
Cable Opening 0.236" ~ 0.283" (6.00mm ~ 7.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 12A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C