W1CL0C-P02MCC0-3500
ODU
Product No:
W1CL0C-P02MCC0-3500
User Guide
Cable Opening 0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 4A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C