W1CL0C-P03MCC0-3000
ODU
Product No:
W1CL0C-P03MCC0-3000
User Guide
Cable Opening 0.098" ~ 0.118" (2.50mm ~ 3.00mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 4A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C