W20L0C-P04MFG0-320S
ODU
Product No:
W20L0C-P04MFG0-320S
Description:
ODU MINI-SNAP SERIES L RIGHT-ANG
User Guide
Cable Opening 0.079" ~ 0.126" (2.00mm ~ 3.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C