W20L0C-P04MFG0-420S
ODU
Product No:
W20L0C-P04MFG0-420S
Description:
ODU MINI-SNAP RT.ANGLE PLUG, STY
User Guide
Cable Opening 0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C