W22L0C-P12PFG0-820S
ODU
Product No:
W22L0C-P12PFG0-820S
User Guide
Cable Opening 0.276" ~ 0.323" (7.00mm ~ 8.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C