W23L0C-P10MPN0-720S
ODU
Product No:
W23L0C-P10MPN0-720S
Description:
ODU MINI-SNAP R/A PLUG, STY 2, S
User Guide
Cable Opening 0.236" ~ 0.283" (6.00mm ~ 7.20mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating 366V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 15A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C