W23L0C-P20MFG0-620S
ODU
Product No:
W23L0C-P20MFG0-620S
Description:
ODU MINI-SNAP PLUG, R/A, SZ 3, S
User Guide
Cable Opening 0.197" ~ 0.244" (5.00mm ~ 6.20mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating 333V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C