W23L0C-P20MFG0-920S
ODU
Product No:
W23L0C-P20MFG0-920S
Description:
ODU MINI-SNAP RT.ANGLE PLUG, STY
User Guide
Cable Opening 0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating 333V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C