W77M032A25FL
Nuvoton Technology Corporation
Product No:
W77M032A25FL
Description:
IC MCU 8BIT ROMLESS 44QFP
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Speed 25MHz
Program Memory Type ROMless
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Series W77
Package / Case 44-BQFP
Connectivity EBI/EMI, Serial Port
Program Memory Size -
Data Converters -
Package Tray
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 2.7V ~ 5.5V