WP-305047-10-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Product No:
WP-305047-10-9
Description:
LABEL ID PRODUCTS
User Guide
Series WP
Label Size 1.20" x 0.19" (30.5mm x 4.7mm)