WP-635889-1.5-4
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Product No:
WP-635889-1.5-4
Description:
WP-635889-1.5-4
User Guide
Printer Name -
Applications -
Product Status Active
Series WP
Length 2.500" (63.50mm) 2 1/2"
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Package Bulk
Material - Body Polyester (PET)
Label Type Die Cut
Width 3.500" (88.90mm) 3 1/2"