WSTM4527QLR015FMR
Littelfuse Inc.
Product No:
WSTM4527QLR015FMR
Package:
4527
Description:
2T WSTM4527 4W 50PPM 15 MOHM 1.0
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.457" L x 0.280" W (11.61mm x 7.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 4527
Ratings -
Resistance 15 mOhms
Power (Watts) 4W