WTM9R8K-A9
Signal Transformer
Product No:
WTM9R8K-A9
Manufacturer:
Signal Transformer
Description:
MULTI-COIL WIRELESS CHARGING COI
User Guide
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 10A
Q @ Freq -
Current Rating (Amps) 8A
Tolerance ±10%
Size / Dimension 3.98" L x 2.24" W x 0.16" H (101.0mm x 57.0mm x 4.0mm)
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 60mOhm Max, 65mOhm Max
Inductance 9.8µH, 10.2µH, 9.8µH