0039000059-11-G0-D
Molex
Product No:
0039000059-11-G0-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
User Guide
Number of Rows 1
Color Green
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Wire Gauge 20 AWG
Product Status Active
Series Mini-Fit Jr
Length 11.0" (279.4mm)