0039000059-12-G9-D
Molex
Product No:
0039000059-12-G9-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
User Guide
Number of Rows 1
Color Green
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Wire Gauge 18 AWG
Product Status Active
Series Mini-Fit Jr
Length 12.0" (304.8mm)