0430300003-12-W4-D
Molex
Product No:
0430300003-12-W4-D
Manufacturer:
Molex
Description:
12" PRE-CRIMP A2015W WHITE
User Guide
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Wire Gauge 24 AWG
Product Status Active
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 12.0" (304.8mm)