0430310001-10-R4
Molex
Product No:
0430310001-10-R4
Description:
10" PRE-CRIMP A2015R RED
User Guide
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Wire Gauge 24 AWG
Product Status Active
Series Micro-Fit 3.0 43031
Length 10.0" (254.0mm)