0430310001-11-A4-D
Molex
Product No:
0430310001-11-A4-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
User Guide
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Wire Gauge 24 AWG
Product Status Active
Series Micro-Fit 3.0 43031
Length 11.0" (279.4mm)