0845250009-18-N9
Molex
Product No:
0845250009-18-N9
Manufacturer:
Molex
Description:
18" PRE-CRIMP A1857/19 BROWN
User Guide
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Wire Gauge 18 AWG
Product Status Obsolete
Series ML-XT, XRC
Length 18.0" (457.2mm)