0845250032-05-L7-D
Molex
Product No:
0845250032-05-L7-D
Manufacturer:
Molex
Description:
5" PRE-CRIMP A1858/19 BLUE
User Guide
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Wire Gauge 16 AWG
Product Status Obsolete
Series ML-XT, XRC
Length 5.00" (127.00mm)