Home / RF Shields / 14-CBSA-4.5X6.0X0.13
minImg
14-CBSA-4.5X6.0X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
14-CBSA-4.5X6.0X0.13
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 4.5" X 6" THROUGH HOLE
User Guide
Series 10-CBS
Length - Overall 6.000" (152.40mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Package Bulk
Height - Overall 0.130" (3.30mm)