1469-38-S-26
RAF Electronic Hardware
Product No:
1469-38-S-26
Description:
HEX SPACERBLACK OXIDE, STAINLESS
User Guide
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color Black
Material Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Weight -
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm) Hex
Series -
Length - Overall 1.063" (26.99mm)
Between Board Height 1.063" (27.00mm) 1 1/16"