Home / Oscillators / 1575D245760J33DTK
minImg
1575D245760J33DTK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Product No:
1575D245760J33DTK
Description:
XTAL OSC XO 245.760MHZ LVDS SMD
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 100mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series CO75D6
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Base Resonator Crystal
Frequency 245.76 MHz