1722533011-10-B7-D
Molex
Product No:
1722533011-10-B7-D
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP 1858/19 BLACK
User Guide
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Wire Gauge 16 AWG
Product Status Obsolete
Series Ultra-Fit
Length 10.0" (254.0mm)