1722533012-11-B9
Molex
Product No:
1722533012-11-B9
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP 1857/19 BLACK
User Guide
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Wire Gauge 18 AWG
Product Status Obsolete
Series Ultra-Fit
Length 11.0" (279.4mm)