Home / RF Shields / 23-CBSF-0.75X0.75X0.25
minImg
23-CBSF-0.75X0.75X0.25
Leader Tech Inc.
Product No:
23-CBSF-0.75X0.75X0.25
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 0.75" X 0.75" T/H
User Guide
Series 20-CBS
Length - Overall 0.750" (19.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Package Bulk
Height - Overall 0.250" (6.35mm)