28B0870-0
Leader Tech Inc.
Product No:
28B0870-0
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
FERRITE CORE 25OHM SOLID 13.70MM
User Guide
Impedance @ Frequency 25Ohm @ 100MHz
Inner Dimension 0.539" Dia (13.70mm)
Material 28
Mounting Type Cable Tie
Product Status Active
Ratings -
Design Solid
Series -
Type Round
Length 0.252" (6.40mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Outer Dimension 0.870" Dia (22.10mm)