3754-D-256-B
RAF Electronic Hardware
Product No:
3754-D-256-B
Description:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS3/1
User Guide
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Weight -
Diameter - Outside 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Series -
Length - Overall 0.540" (13.72mm)
Between Board Height 0.375" (9.53mm) 3/8"