3754-E-348-B
RAF Electronic Hardware
Product No:
3754-E-348-B
Description:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS3/1
Color -
Material Brass
Weight -
Diameter - Outside 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Series -
Length - Overall 0.605" (15.37mm)
Between Board Height 0.375" (9.53mm) 3/8"