Home / RF Shields / 51-CBSA-1.0X2.25X0.5
minImg
51-CBSA-1.0X2.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
51-CBSA-1.0X2.25X0.5
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 1" X 2.25" T/H
User Guide
Series 50-CBS
Length - Overall 2.250" (57.15mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Package Bulk
Height - Overall 0.500" (12.70mm)