Home / RF Shields / 52-CBSADV-2.0X2.0X0.5
minImg
52-CBSADV-2.0X2.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52-CBSADV-2.0X2.0X0.5
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2" X 2" THROUGH HOLE
User Guide
Series 50-CBS
Length - Overall 2.000" (50.80mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Vent Holes in Pattern
Package Bulk
Height - Overall 0.500" (12.70mm)