Home / RF Shields / 52NN-CBSA-2.5X3.0X0.5
minImg
52NN-CBSA-2.5X3.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52NN-CBSA-2.5X3.0X0.5
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2.5" X 3" THROUGH HOLE
User Guide
Series 50-CBS
Length - Overall 3.000" (76.20mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Package Bulk
Height - Overall 0.500" (12.70mm)