Home / RF Shields / 52NN-CBSA-2.75X3.5X0.5
minImg
52NN-CBSA-2.75X3.5X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52NN-CBSA-2.75X3.5X0.5
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2.75" X 3.5" T/H
User Guide
Series 50-CBS
Length - Overall 3.500" (88.90mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Package Bulk
Height - Overall 0.500" (12.70mm)